İçeriğe geç

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2015 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bugüne kadar yüzlerce kurumsal firmaya sorunsuz şekilde hizmet vermiştir.
Tamamı İş Sağlığı ve Güvenliği belgesine sahip profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.


İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa yakasında her türlü ikinci el Ofis Mobilyası, ikinci el bilgisayar, ikinci el jeneratör, tehlikesiz atıklarınız, demir, bakır, alüminyum hurdalarınız, endüstriyel mutfak ekipmanlarınız değerinde nakit olarak alınır.

İkinci el ofis mobilyalarınız, görselleri ve videoları WhatsApp hattımıza gönderdiğiniz takdirde anında değerleme yapılarak profesyonel ekibimizle gün içerisinde adresinizden nakit olarak alınmaktadır.
Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızla tanışmanız, teklif almanız menfaatiniz icabıdır.

Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın

Hakkımızda edinebileceğiniz bilgiler yazabildiklerimizle sınırlı değil. Bizi daha yakından tanımak, detaylı teklifler almak, hızlı ve güvenilir bir ticaret deneyimi yaşamak için bize ulaşın.

Kaliteli Hizmet

Firmamız, işinde uzman çalışanlarıyla siz değerli müşterilerimize azami kalitede hizmet sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır.

Hızlı Aksiyon

Firmamız, ikinci el ofis mobilyası satın alımlarında sürecin en başından en sonuna dek çok hızlı ve müşterileriyle tam koordine bir şekilde çalışmayı kendisine misyon edinmiştir.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız için asli unsur, her koşulda siz değerli müşterilerimizin mutlak memnuniyetidir.